Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Na https://youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4 odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

W 2018 r. na AWF-ie w Krakowie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania i zajęcia dydaktyczne z aparatami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad wpływem terapii wibracjami na organizm człowieka. Prowadzone w niej będą również zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z dziedziny odnowy psychosomatycznej, kosmetologii oraz fizykoterapii. Zestawy RAM Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, posłużą także do regeneracji sportowców. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że urządzenia Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział aparaty firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców czy modernizacji terapii pacjentów. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą prace badawcze z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddany będzie wpływ wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki analiz będą konfrontowane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com