Zaufaj witaminom – dożylne wlewy witaminy C

Zaufaj witaminom – dożylne wlewy witaminy C

Witamina C to pierwiastek o rozległym spektrum działania, który leczy infekcje i wspiera układ immunologiczny. Stosowany jest szczególnie w okresach zwiększonej zapadalności na przeziębienia. Od niedawna znajduje jednak dodatkowe zastosowanie – przy bardzo ostrych schorzeniach. Sprawdźmy zatem czym są dożylne wlewy witaminy C i jakie są zalecenia do ich stosowania.

Dożylne wlewy witaminy C – na zapalenie stawów

Witamina C jest składnikiem odpowiadającym za właściwe funkcjonowanie organizmu człowieka. Jesteśmy zmuszeni przyjmować ją w formie syntetycznej lub naturalnej (np. z pożywienia), ponieważ sami nie potrafimy jej stworzyć. Współczesna medycyna od lat bada wpływ witaminy C na terapię poważniejszych chorób – zapalenia stawów, arytmii, a także wielu innych. Naukowcy badają przede wszystkim oddziaływanie witaminy C na niszczenie komórek kancerogennych – niektóre testy starają się dowieźć, że wprowadzenie wlewów witaminy C może przynieść o wiele lepsze skutki leczenia. Dostarczenie sporych porcji witaminy C do ustroju to tzw. dożylne wlewy witaminy C. Terapia od 10000 mg pomoże zwalczyć wiele poważnych chorób.

Wlewy witaminy C – dopełnienie tradycyjnych terapii

Technika dostarczania witaminy C, czyli z pominięciem układu pokarmowego, zmniejsza możliwość powstania skutków ubocznych, które mogłyby wystąpić w przypadku zwykłych terapii (np. suplementów). Dzięki temu miażdżyca może się cofnąć i poprawi się wydolność organizmu, a więc rezultaty mogą być znakomite. To specjalista decyduje o przebiegu leczenia i ustala stężenie, ale żeby osiągnąć ostateczne efekty, leczenie musi działać przez dłuższy czas.