Zadbaj o włosy! Odwiedź trychologa w Krakowie

Zadbaj o włosy! Odwiedź trychologa w Krakowie

Trycholog

Nasze włosy często są obecnie zagrożoneszkodliwym wpływem otaczającego nas świata. Cierpią też z powodu naszej diety. Warto o nie dbać za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z owłosioną skórą głowy są poważne, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa. Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może poprawnie zdiagnozować nasze dolegliwości i zaproponować właściwe leczenie.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, może zaproponować nam przeróżne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi procedurze anti-aging, pozwalającej cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także skuteczne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki dające szansę zachować nasze włosy w pożądanym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.