Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Vitberg opinie. Więcej na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, dział elektroniki, montownię i wykrawalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com