Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

Tu uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com