Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com