Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Sprawdź Vitberg opinie na ktociewyleczy.pl

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje nogi, kolana, plecy, biodra lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com