Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Zestawy firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz natężenie drgań.

Aparat firmy Vitberg otrzymuje wiele pozytywnych opinii zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com