Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com