Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Tu znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem rozwija swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com