Pierwsza pomoc – szkolenie

Pierwsza pomoc – szkolenie

Coraz więcej przedsiębiorstw proponuje prowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu. Z tego powodu lepiej dowiedzieć się wcześniej, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – kto może się zapisać?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na gitarze albo mówić po włosku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą nogę albo jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wyjeździe, na uczelni. Szczególnie ważne jest, byw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile to kosztuje?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego długości oraz liczby rozmiaru grupy. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 uczestnika jest mniejszy. Pamiętajmy jednak, że im mniej osób, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku kursu dla kilkunastu osób. Co więcej, w Internecie można znaleźć również kursy otwarte – dla dużych grup. Pozbywamy się obowiązku organizacji szkolenia i zbierania grupy, a wystarczy zapisać się na wybrany kurs.