Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj tutaj, jeżeli potrzebujesz więcej informacji w temacie marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na jednej jego części. Wykorzystanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com