Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com