Ochrona przed smogiem – maseczka przeciwpyłowa

Ochrona przed smogiem – maseczka przeciwpyłowa

Emitowane przez fabryki i samochody spaliny to olbrzymie zagrożenie, które skutkuje licznymi problemami zdrowotnymi wśród mieszkańców dużych aglomeracji. Zabójczy jest szczególnie smog, który może być przyczyną groźnych chorób. Z myślą o tym zaprojektowano nowoczesne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – chroń się przed spalinami

Maski przeciwpyłowe to produkty dedykowane mieszkańcom aglomeracji, w których istnieje poważne zanieczyszczenie powietrza. Świetnie spełniają oczekiwania osób, które lubią spędzać czas na powietrzu – np. rowerzystów, a także osób zmagających się z alergiami. Nowoczesna maseczka przeciwpyłowa usuwa nawet 99,9% zanieczyszczeń, sprawiając, że swobodne oddychanie staje się bardzo proste. Oczyszczanie wdychanego powietrza jest skuteczniejsze dzięki aktywnym filtrom węglowym, które posiadają maseczki. Uprawiasz sport lub mieszkasz w dużym mieście i chcesz doskonale ochronić swoje płuca? Maska przeciwpyłowa to produkt dla Ciebie! Zrobiona z neoprenu, wyeliminuje problem spalin.

Maska przeciwpyłowa – wyprofilowany kształt

Maski przeciwpyłowe chronią nie tylko wyczynowych sportowców. Są znakomite również w trakcie jazdy na nartach i rekreacyjnego biegania. Dlaczego w dzisiejszych czasach są tak rozpowszechnione? Problem smogu jest wyjątkowo poważnym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców miast, które szczególnie w sezonie grzewczym są narażone na skażenia. Przyczyną poważnych dolegliwości może być np. dym unoszący się z kominów. Maski przeciwsmogowe to rozwiązanie tego problemu. Dostosowany do twarzy kształt i możliwość regulacji rozmiaru sprawia, że użytkowanie masek jest bardzo komfortowe. Dodatkowo specjalna konstrukcja powoduje, że wilgoć z maski jest odprowadzana na zewnątrz.