Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Chcesz kupić maseczkę z przyłbicą? Sprawdź http://tinyurl.com/y6do8xtw.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, kompletnie przeistoczył nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność stosowania licznych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do biura czy apteki, gdzie zazwyczaj przebywamy w większej grupie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa założyć na usta i nos ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeśli mamy problemy z oddychaniem w typowej maseczce z materiału?

Trwała maseczka wielokrotnego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, mogą zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi atutami są wygoda, wytrzymałość i niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla ludzi w podeszłym wieku i astmatyków

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby cierpiące na astmę, mające ukończony 60 rok życia czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne w trakcie wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie drażni. Młodzież na pewno doceni także to, iż działa ona z funkcją FaceID.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com