Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

Na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8 odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia pacjentów chorujących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat składa się z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie sprawdzany przed skierowaniem do sprzedaży.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: biuro@vitberg.com