Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Jeśli chcesz kupić urządzenia do fali uderzeniowej, zobacz tutaj.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak tzw. łokieć tenisisty, bóle nadgarstka, bóle w okolicy bioder czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w 70-80% przypadków.

BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: biuro@bardomed.pl