Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Szukasz porady? Skontaktuj się z polskim psychologiem Leicester

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli emigrować na Wyspy. Na chwilę obecną zjawisko to jest znacznie mniejsze, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać szereg problemów, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest niezwykle ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na emigracji oraz wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą rodzić wiele komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się także kłopoty z dostaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości z. Nieznajomość języka, która ciągle jest dość często spotykana, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą powierzone dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339