Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Potrzebujesz shuttersów wewnętrznych? Sprawdź skyshutters.pl

Urządzając pomieszczenia, z rzadka przeznacza się wiele czasu na dekorację okien. W większości wypadków decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice wewnętrzne typu shutters.

Shuttersy – nowinka w polskich domach

Najważniejszą cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, zależnie od potrzeb domowników. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, a także z listw drewnianych. Shuttersy zakłada się przeważnie na oknach, niemniej jednak bardzo dobrze sprawdzają się także na drzwiach bądź w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie widuje się wciąż sporadycznie, ale gros z nas na pewno kina lub telewizji, bowiem tego typu okiennice są często stosowane na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Nowej Zelandii i RPA.

Ozdobne okiennice typu shutters pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, ale mają również zastosowanie. Przy ich użyciu można regulować użycie promieni słonecznych: latem powstrzymywać kumulowanie się nadmiaru ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co powoduje, iż są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom nadzwyczaj atrakcyjny wygląd, a więc zwiększają wartość nieruchomości. Wypada dodatkowo uwydatnić, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez stosowania łańcuszków, co posiadacze psotnych zwierzaków czy rodzice ciekawskich dzieci, które rozerwać zwisające łańcuszki, uznają na pewno za spory atut.

SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: info@skyshutters.pl