Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Kapsułki Dolce Gusto znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do smacznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, że nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca sympatyków kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyśmienitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach online jest najczęściej o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: office@cafessima.pl