Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Z kompletną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na https://obraczki.net.pl

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomal wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Kupno platynowej broszki, naszyjnika czy pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy mamy zamiar kupić pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo sporządzi nowy. Następnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej porady złotnika. Wskaże on popularne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na urodziny, ślub czy chrzest.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą inne usługi. Główną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce podziękowania, gratulacje, datę albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: bok@aliansjubiler.pl