Wiele wariantów noszenia tenisówek

Wiele wariantów noszenia tenisówek

Jakie buty towarzyszyły nam w szkole od pierwszych klas podstawówki?
Noszone w specjalnym woreczku, zmieniane pośpiesznie przed lekcjami, by potem równie szybko je zdjąć i wymienić na inne? Oczywiście odpowiedź nasuwa się sama – tenisówki! W szkole podstawowej (a i na późniejszych etapach edukacji) kojarzyły się one z męczącym obowiązkiem zmiany obuwia i pokrzykującą za nami sprzątaczką – w końcu to ona pilnowała, aby każdy w szkole miał zmienione buty. Chyba wszyscy się zgodzimy – nie do końca są to przyjemne wspomnienia. Potęgowane często przymusem, żeby tenisówki były w odpowiednim kolorze (zazwyczaj granatowym bądź czarnym). Wtedy nie należały one do naszych ukochanych butów. Jak ta sytuacja wygląda dzisiaj?

Nowa moda na trampki

Tenisówki znów cieszą się popularnością. Okazało się, że bardzo chętnie sięgają po nie, jako dopełnienie stylizacji, blogerki modowe – i machina ruszyła! Skoro to obuwie spotkało się z zainteresowaniem fashionistek – ich popularność przybrała na sile i niezwykle dużo kobiet zaczęło pojawiać się w tenisówkach na ulicach miast.

Tenisówki na kilka sposobów

Do czego nosić tenisówki? Opcji jest mnóstwo:
– do krótkich spodenek – nabierzemy dziewczęcego wyglądu i kobiecego uroku,
– do sukienek oraz spódnic – najlepiej kolorowych, zwiewnych i romantycznych – tenisówki świetnie stonują ten klimat dodając charakteru i ujmując trochę słodkości – a to zaleta, nie będziemy dzięki temu zbyt cukierkowe,
– do spodni rurek – to opcja dla bardzo szczupłych dziewczyn, ale może wyglądać nad wyraz efektownie i kobieco.

Kto może nosić tenisówki? Tak na dobrą sprawę każdy, niezależnie od wieku czy figury – to zdecydowana zaleta tych butów. Dodatkowo świetnie wyglądają z różnymi stylizacjami, są bezpretensjonalne i wygodne.
Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że jest to obuwie tanie i łatwo dostępne w przeróżnych kolorach. Wadą jest też to, że jest to obuwie nietrwałe i zazwyczaj niezbyt zdrowe dla naszego kręgosłupa.

Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: sklep@ekstraszpilki.pl