W jakich branżach znajdują zastosowanie kątowniki aluminiowe

W jakich branżach znajdują zastosowanie kątowniki aluminiowe

Zamów kątowniki aluminiowe

Profesjonalne części wyprodukowane z aluminium gwarantują trwałość konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – do kupienia także przez internet

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Są one wyjątkowo wytrzymałe na negatywne czynniki zewnętrzne i nie rdzewieją, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. Wśród profili znajdziemy też inne rodzaje komponentów – między innymi ceowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale również bez wychodzenia z domu. W sklepach internetowych sprzedawane są kątowniki o różnej wielkości, np. 30 mm x 30 mm, 50 mm x 50 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia doskonałe dopasowanie do indywidualnych wymagań klientów. Kątowniki sprzedawane przez internet są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – w branży przemysłowej i reklamowej

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu sektorach gospodarki, między innymi w branży budowlanej, przemysłowej czy wystawienniczej. Używa się ich do produkcji statywów, witryn, rolet itd. O tak szerokim zastosowaniu przesądza przede wszystkim materiał, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz dowolnie modelować przez gięcie.

FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: sklep@metal-e.pl