Trampki damskie sklep internetowy

Trampki damskie sklep internetowy

Są niezwykle komfortowe, zawsze są trendy, a mnogość ich fasonów pozwala z łatwością włączyć je do każdej kreacji. Trampki, bo o nich mowa, to buty doskonałe nie tylko dla młodzieży. Wybierają je obecnie również dorośli, a przybycie w nich do biura lub na imprezę przestaje być traktowanie jako wpadkę. Jak zaś prezentuje się segment tenisówek? Jakie buty cieszą się największą popularnością, a na jakich modelach w największym stopniu skupiają się wytwórcy?

Popularność tenisówek nie słabnie

Szczególną popularnością cieszą się nadal proste wersje tenisówek. Niekoniecznie są czarne, gdyż projektanci tego typu butów wykazują coraz większą inwencję. W sklepach pojawiają się więc tenisówki z ozdobami zaprojektowanymi przez cenionych artystów grafikami albo nawiązujące do różnych symboli. Wszystkie łączy tradycyjny krój i duży komfort – są przewiewne i świetnie układają się na stopie, co czyni z nich buty doskonałe na ciepłą porę roku.

Tenisówki nie reagują na mody

Oprócz nich, klienci chętnie sięgają też po tenisówki, które coraz mniej przypominają klasyczne kroje. Są to hybrydy tenisówek z takimi typami obuwia jak botki, adidasy, czy też szpilki. Producenci często proponują też tenisówki z profilowaną podeszwą lub amortyzowaną piętą, przez co normalne obuwie sportowe zamienia się w normalne buty do gry w siatkówkę lub turystyki. Ogromną uwagę poświęca się także tworzywu, z jakiego są wyprodukowane – używane są twarde mieszanki gumy.

Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: sklep@ekstraszpilki.pl