Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

tu możesz kupić biżuterię srebrną

Jest z nami od tysięcy lat i mimo dostępności różnych nowatorskich wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie zakładają panie oraz mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dekad?

Czemu powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie to, że jej używanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją zarysować czy zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl