Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Jeśli chcesz zamówić słój z kranem, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: sklep@superbutelki.pl