Profesjonalne pasty do mycia rąk

Profesjonalne pasty do mycia rąk

Pastę BHP do rąk kupisz na verdeavis.pl

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju oleje, sadze, smary, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej efektywne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Jako że jest używana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna wyróżniać się dobrymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci past tego rodzaju wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące użyte w paście do rąk, jak i substancje, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała też substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu są nieodzowne pasty BHP pasta do rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Rzecz jasna przyda się także w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna podczas porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: sklep@verdeavis.pl