Powrót jeansów z dziurami

Powrót jeansów z dziurami

Wszelkie trendy nierzadko powracają, a potwierdzeniem są jeansy z dziurami. Bardzo lubiane na początku lat 90, następnie bywały łączone szczególnie z subkulturami młodzieżowymi. Ostatnimi czasy zauważyć możemy powrót tych części garderoby, a te chętnie noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeansy z dziurami można nabyć w najróżniejszych krojach – tak obcisłych, które są zwykle wybierane przez panie, jak i nieco luźniejszych, adresowanych przede wszystkim do mężczyzn. Poza tym produkowane są również jeansy z dziurami o oryginalnych fasonach – na przykład ogrodniczki. Czemu jednak tak często je ubieramy? Na jakie okoliczności warto je założyć? Gdzie znajdziemy jeansy z dziurami?

Jeansy z dziurami – na jakie imprezy?

Jeansy z dziurami cechuje specyficzny design – nie okażą się zatem dobrym rozwiązaniem na biznesowe rozmowy czy ważne uroczystości. Świetnie sprawdzą się jednak na spotkania z przyjaciółmi oraz do zakładania na co dzień. Zwłaszcza, iż mnogość krojów ułatwia dopasowanie spodni do pogody. Wbrew temu, co myśli część z nas, jeansy z dziurami mogą być noszone zarówno wiosną, jak i jesienią, ponieważ na rynku znajdziemy również ciepłe fasony, a te mają tylko ozdobne łaty lub szarpane szorty, które doskonale zdadzą egzamin także w czasie upałów.

Gdzie kupić jeansy z dziurami?

Choć jeansy z dziurami dostępne są w różnych punktach – od butików, po dyskonty – znalezienie najlepszego fasonu dla wielu klientów potrafi być przyczyną dużych trudności. By ich uniknąć dobrze postawić na sklepy internetowe. Zwykle kupimy w nich więcej krojów niż w stacjonarnych sklepach, a więc odpowiednie jeansy z dziurami kupią tam nawet najbardziej wymagający klienci. Ważne będzie również to, iż sklepy internetowe proponują niekiedy jeansy z dziurami znacznie tańsze od tradycyjnych, a dostawa nie zajmuje dłużej niż kilka dób.