Polisolokaty

Polisolokaty

Kancelaria przede wszystkim trudni się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych egzekwowanych wskutek zrezygnowania z polisolokat. Świadczy doradztwo prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Pomaga odzyskać stracone pieniądze oraz rozwiązać umowę tak, aby uniknąć uiszczania opłat likwidacyjnych.

Czym są polisolokaty?

Świadczenie proponowane klientom jako usługa ubezpieczeniowa, choć ma głównie aspekt przedsiębiorczy to polisolokata znana też jako polisa inwestycyjna – opłata za ubezpieczenie nie jest wcale wysoka i ustanawiana tylko by kontrakt był zgodnie z prawem ubezpieczeniem, a nie produktem inwestycyjnym. Wiąże się ona z wysokim ryzykiem, o którym konsultanci finansowi z reguły nie powiadamiają, przedstawiając polisolokatę jako bezpieczną inwestycję. W rzeczywistości ulokowany na polisolokatach kapitał jest wykorzystywany nieefektywnie. Dodatkowo klient nie jest w stanie odebrać zgromadzonych środków, ponieważ musiałby ponieść koszty tzw. opłat likwidacyjnych, które sięgają nawet 100% całej kwoty. Mamy więc dwie możliwości – możemy nadal uiszczać regularne raty, mimo że nie przynoszą profitu lub zerwać umowę o polisolokatę i utracić wszystko.

Co w takiej sytuacji zrobić?

W odzyskaniu opłat likwidacyjnych zainkasowanych przez ubezpieczającego przy zerwaniu umowy, swoją pomoc oferuje kancelaria. Zapewnia wnikliwe konsultacje i profesjonalną obsługę procesu prawnego w całości, na każdym etapie. Jest w stanie podjąć stosowne kroki i działania, które mają pomóc w osiągnięciu celu ze względu na bogate doświadczenie. Zarówno w przedsądowych negocjacjach jak i w sądzie reprezentuje swojego klienta. To pomoc prawna najwyższej jakości.