Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Chcesz kupić drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne? Sprawdź http://bit.ly/2MbnFgo

Drzwi wejściowe mają sporo zadań – strzegą przed włamaniem, izolują od szumu docierającego z ulicy i chronią mieszkanie przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne – połączenie nowoczesności z tradycją

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoją solidność oraz właściwości. Drewno wygląda świetnie i da się je wykończyć na różne sposoby. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w mieszkaniu daje się odczuć komfort cieplny, a jednocześnie rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie. Szukając drzwi do domu wypada rozważyć modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Ze względu na swoje parametry ogromnym popytem wyróżniają się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – są one odporne na wykrzywienia i uszkodzenia mechaniczne, zatem bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w najlepsze uszczelki.

Co posiadają drzwi zewnętrzne?

W sprzedaży można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są polecane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na niebanalny design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty firmy, która wykonuje nietypowe projekty na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić pięknie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto też zauważyć pozostałe przymioty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Wyłamanie ich jest utrudnione, bowiem obecnie często wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Gwarantuje to mieszkańcom wysoką ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Aby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w toku ich produkcji stosuje się impregnaty najlepszej jakości.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: biuro@oknostol.com.pl