Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Zamów etykiety na wódkę weselną na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej zarzewia najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na ślub, imieniny bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale także dość często nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec imprezy. Taki prezent jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, podziękowanie za przybycie lub miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych wzorach oraz kolorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje trunki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz soki, wina bądź nalewki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: sklep@superbutelki.pl