Kolczyki z koralem – sklep Biżutik

Kolczyki z koralem – sklep Biżutik

zamów kolczyki z koralem w sklepie internetowym Biżutik

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od lat. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada też właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także zwiększa płodność. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w zestawie z letnią spódnicą doda Ci wdzięku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl