Kolczyki z cyrkoniami w sklepie Biżurik

Kolczyki z cyrkoniami w sklepie Biżurik

Kolczyki z cyrkoniami »

Dawnymi czasy wierzono w magiczną moc biżuterii, która przybierała z początku postać amuletów. Obecnie służy ona głównie jako dodatek, dopełniający całości. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, nosimy jeby nasz strój. Choć spotkać można osoby, dla których biżuteria to coś więcej niż tylko estetyka. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem swojej właścicielki. Biżuteria współtworzy nasz własny styl. Dlatego też kupno kolczyków z cyrkonii jest świetną decyzją, gdyż łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Jakie można spotkać kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo fanek. Typ zapięcia jest oprócz kształtu oraz koloru elementem wyróżniającym różnych ich modeli. Pod tym względem można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – obecnie najpopularniejsza forma zapięcia. W pełni eksponuje ono ozdobną część wyrobu, w całości ukrywając się w uchu. Najlepiej nadaje się do różnego rodzaju małych kulek oraz kolczyków z cyrkoniami.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami jako klips utrzymywany jest zawsze na zasadzie sprężystego dociśnięcia elementów z dwóch stron ucha.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl