Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i szlachetne kamienie, ale też rodzaj mocowania. Na rynku dostępne są najróżniejsze typy zapięć – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych Pań, które lubią prostotę i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne okazje oraz te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale stylowych kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary oraz prosty wzór.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do zwykłych strojów. Do biura dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – wyglądają prawie tak dobrze, co prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl