Dlaczego ekspresy do kawy Nivona zdobywają uznanie kawoszy?

Dlaczego ekspresy do kawy Nivona zdobywają uznanie kawoszy?

Kawa to aromatyczny napój, którym od wieków zachwycają się całe generacje jej sympatyków. Wielu ludzi nie wyobraża sobie dnia bez chociaż małej jej porcji, a niektórzy spożywają ją wręcz parę razy na dobę. Z reguły zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednak najwięksi entuzjaści kawy sięgają po nią w ziarnach i stale szukają wysokiej jakości urządzeń, które pomogą im uwolnić z nich pełen potencjał. Z myślą o nich produkowane są ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do domu i hotelu

Pomimo że Nivona jest bardzo nową marką (pojawiła się zaledwie na początku XIX w.), to mocno zaakcentowała już swoją obecność w sektorze sprzętu dla kawoszy. Wraz z prezentacją nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie koneserów kawy, w głównej mierze za sprawą tego, iż wytwarza na wskroś profesjonalne ekspresy w niebywale przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżnia miły dla oka wygląd, utrzymany w neutralnej kolorystyce bieli, czerni oraz szarości. Tym samym świetnie wpasują się zarówno do biur oraz kafejek, jak i do kuchni naszych mieszkań. I mimo że posiadają wiele funkcji, są to urządzenia niezmiernie łatwe w eksploatacji, z którym da sobie radę każdy.

Zalety ekspresów Nivona

Ekspresy do kawy Nivona posiadają wiele interesujących funkcji. Z częścią z nich, m.in. z modelami NICR 759 oraz NICR 789 można komunikować się za pomocą Bluetooth i tym samym sterować nimi z poziomu komórki. Przy użyciu funkcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 660) w mgnieniu oka wytworzymy smakowitą piankę do espresso macchiato. Opcja “Moja kawa” pozwala natomiast na zapisanie preferowanych konfiguracji przyrządzania napojów. Ekspresy marki Nivona posiadają także wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wycisnąć z rozdrobnionych ziaren ich głęboki smak. Co istotne, urządzenia Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.