Dla kogo są kolczyki na biglach?

Dla kogo są kolczyki na biglach?

kolczyki bigle »

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie i metale. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie na pewno rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego powodu wybierając kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, sztyfty czy bigle. Który typ okaże się najlepszym pomysłem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – są wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się także prezentowały na okrągłej buzi – szczególnie, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy rzecz jasna zaznaczyć, iż klientki o nieco innej buzi także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największą popularnością cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz indywidualnych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl