Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Dowiedz się, gdzie kupić czapraki

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają zwierzęciu wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: sklep@horse-trade.pl