Celebrytki – ozdoba i symbolika

Celebrytki – ozdoba i symbolika

Jeśli chcesz kupić celebrytki, powinieneś odwiedzić ten adres

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl