Bransoletki z koralikami – Biżutik

Bransoletki z koralikami – Biżutik

zobacz bransoletki z koralikami na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Gdy chcemy mieć nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je własnoręcznie. Naturalnie możemy również kupić je w sklepie, ale nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ pasują na wszystkie okazje.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najłatwiejszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy skomponować wyjątkową biżuterię.W jaki sposób własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Internecie zapoznając się z samouczkami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Metodę Peyote stosujemy, jeśli pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania takiej ozdoby będziemy potrzebować: koralików, nitki lub żyłki i igły. Konieczna jest cierpliwość, ponieważ ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest niebotyczna liczba szablonów, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, możemy korzystania z wirtualnych schematów, które w dużym stopniu ułatwiają wykonywanie własnej bransoletki. Dostępne są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przejścia barw.Oczywiście, nie każdy z nas ma zdolności potrzebne do zrobienia biżuterii z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć wiele ciekawych modeli w sieci i sklepach stacjonarnych.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl