Biżuteria z koralem – sklep Biżutik

Biżuteria z koralem – sklep Biżutik

link

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, koral relaksuje osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i bardzo delikatna, dlatego też idealnie nadaje się do casualowych stylizacji, ale też na ważne uroczystości. Kamień korala występuje odcieniach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, bez stresu.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: sklep@bizutik.pl