Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Dalsze informacje o gąsiorze do wina.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: sklep@superbutelki.pl