Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Powszechność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych artykułów i usług spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie znaczy, że klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Szczecinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla drobnych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych używają zazwyczaj fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep plastyczny kraków”, “hotel kraków” albo “malarz kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron internetowych oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozbudowę treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: info@seo4.net