Poszukiwania mieszkania do wynajęcia w Krakowie. Jak nie przepłacić?

Poszukiwania mieszkania do wynajęcia w Krakowie. Jak nie przepłacić?

Najlepszym rozwiązaniem dla poszukujących domu jest oczywiście zakup mieszkania, jednak często nie możemy się na to zdecydować. Oprócz tego duża liczba szukających po prostu nie potrzebuje mieć własnego lokum – dla przyjeżdżających do Krakowa jedynie do pracy czy na studia bardziej opłacalnym rozwiązaniem okaże się z pewnością wynajem. W Krakowie dostępnych jest wiele mieszkań do wynajęcia – obok domów wolnostojących i luksusowych apartamentów, znajdziemy również pokoje, które okażą się dobrym rozwiązaniem dla uczniów z niezbyt zasobnym budżetem.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Krakowie

Ceny wynajmu nieruchomości w Krakowie są naprawdę różne. Najmniej kosztowne są oczywiście pokoje w lokalach adresowanych do studentów – nietrudno jest znaleźć anonse w granicach 300-400 zł. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o średniej powierzchni – około trzydziestu m – możemy znaleźć nawet za trochę ponad tysiąc zł na miesiąc. Koszty zależne są oczywiście od lokalizacji – bowiem w obrębie Starego Miasta zapłacimy nawet siedmiokrotnie wyższe sumy.

Tanie mieszkania do wynajęcia w Krakowie

Do opisanych opłat doliczyć należy również prowizję pobieraną przez biuro nieruchomości. Na szczęście mamy szansę tego uniknąć. W jaki sposób? Wystarczy odwiedzić stronę ominposrednika.pl i tam wyszukać interesujące nas anonse. Warto dodać, iż strona ta to również najbardziej trafione wyjście dla właścicieli mieszkań na wynajem, ponieważ dzięki niemu mogą także skorzystać z dodatkowych narzędzi dla nich przeznaczonych.