Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Chcesz poznać więcej informacji o aktualizacji wtyczek? Zajrzyj na wpmagus.pl

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ponieważ bez trudu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a zarazem jest szybki, wykorzystuje się go obecnie do tworzenia wielopłaszczyznowych stron i sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem nieprzyjemnych niespodzianek, toteż istotną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ okresowego wdrażania najnowszych edycji CMS-a

Posiadanie strony internetowej na aktualnej edycji oprogramowania jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na zawirusowanie lub ataki hakerskie. Ponadto, pomimo iż WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z akcydentalnymi kłopotami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Tym samym istotne jest, by czynność tę przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną www niezależnemu specjaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – usługa dla firm i blogerów

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak dużych jak i niewielkich firm, którzy troszczą się o sprawne oraz trwałe działanie ich strony firmowej, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również blogerom oraz freelancerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta eliminacja skutków cyberataków, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również wszelkiego rodzaju monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: krzysiek@wpmagus.pl