Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – jak znaleźć najlepsze?

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – jak znaleźć najlepsze?

Sektor mieszkań w Krakowie zaliczany jest do najszybciej rosnących w Polsce. Nic to dziwnego – stolica Małopolski jest bowiem drugim co do ilości mieszkańców miastem w kraju i wciąż się powiększa. Klienci najchętniej wybierają mieszkania z rynku wtórnego – przyczyną są nie tylko przystępne koszty zakupu, ale też ich spora dostępność. Mieszkania w Krakowie osiągają najróżniejsze ceny – zależą one od lokalizacji, powierzchni i wyposażenia nieruchomości. Gdzie więc zapłacimy najwyższe kwoty? Jakie lokalizacje cieszą się największym zainteresowaniem klientów?

Lokalizacja najtańszych mieszkań na sprzedaż w Krakowie

Wśród czynników rzutujących na koszty kupna mieszkania na sprzedaż w Krakowie szczególne znaczenie ma położenie. Najtańsze nieruchomości oferowane są w takich dzielnicach jak Bieżanów lub Dębniki – ceny ich kupna nie przekraczają 3000 złotych za 1 metr kwadratowy. Najdroższe są z kolei w okolicy Rynku Głównego oraz Zwierzyńca – by kupić tam nieruchomość, powinniśmy być gotowi na koszt od czterech i pół tysiąca zł za m2.

Tanie mieszkania na sprzedaż w Krakowie

Dobrze wiedzieć, że dostępne są sposoby pozwalające na zmniejszenie kosztów zakupu mieszkania. Sporej nieraz opłaty dla pośrednika ustrzeżemy się odwiedzając portal ominposrednika.pl, dzięki któremu kupimy nieruchomość zarówno z rynku wtórnego, jak i od razu od dewelopera. Serwis przeznaczony jest również dla osób chcących sprzedać własne mieszkanie i przedsiębiorstw budowlanych.