E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Dowiedz się, jak zamówić wdrożenia WooCommerce.

Masz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma sporo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest zdobyć wyższe pozycje w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się także ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integracji z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o instalację tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowych towarach oraz promocjach lub zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: krzysiek@wpmagus.pl