Czas napisać list do Mikołaja

Czas napisać list do Mikołaja

W Wielkopolsce czasem zastępuje go Gwiazdor, na Podlasiu – Dziadek Mróz. Trudno byłoby wyobrazić sobie święta bez Świętego Mikołaja. Bez względu na to, jak się nazywa, jego funkcja jest taka sama – daje najmłodszym i ich rodzicom prezenty, powodując, że Boże Narodzenie staje się bardzo wyjątkowym okresem. Jednak w rzeczywistości konieczność kupienia podarków dla najmłodszych spoczywa na ich rodzicach, a to dla większości ludzi jest źródłem sporych trudności. Jak wszak znaleźć prezent, który spełni potrzeby szkraba? Pomocny okaże się list do Mikołaja. Dlaczego warto go wysłać?

Co osiągniesz pisząc list do Mikołaja?

Pisanie listów, w których dzieci proszą o upragnione upominki ma barwną tradycję. Każdy z nas w młodości wysłał choć jeden taki list i na pewno pamięta, jak wiele frajdy przyniosła mu ta rozrywka. Co ważne, list do Mikołaja będzie bardzo przydatny także dla rodziców – z nim z łatwością dowiedzą się, o jakich zabawkach marzy dziecko. Warto też dodać, że to rozwiązanie gwarantuje całkowitą tajemnicę – szkrab nie dowie się, iż prezent otrzymał od nas, nie zaś od Mikołaja.

List do Mikołaja – oryginalny konkurs

W tym sezonie napisanie listu do Mikołaja jest związane z jeszcze innymi korzyściami. Marka Mattel stworzyła akcję, która pozwala na zdobycie ciekawych zabawek dla najmłodszych. O czym mowa? Na stronie www.listdomikolaja.pl dostępny jest kreator, za pomocą którego możemy stworzyć oryginalny list do Mikołaja. A ten codziennie znajdzie najpiękniejsze listy i nagrodzi ich twórców.