Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Fajne miejsca w Małopolsce. Zdobądź więcej informacji.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, dlatego często z trudem można znaleźć coś dla siebie w potopie informacji o godnych zwiedzenia atrakcjach oraz planowanych imprezach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź serwis przygotowany specjalnie dla turystów

By przedstawić wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak też o ekspozycjach i imprezach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w witrynie? Osoby organizujące pobyt w Małopolsce o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której w mgnieniu oka odszukają galerie i zabytki, hotele, motele i kempingi, a także Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Natomiast dla tych, którzy z najrozmaitszych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował wirtualne spacery przedstawiające między innymi regiony agroturystyczne, urok parków krajobrazowych i narodowych oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Przydatne rozmówki i lista ambasad – niezbędne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych turystach, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych południowych miejscowości. Newsy dodawane na stronie publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale też w m.in w języku rosyjskim, słowackim oraz niemieckim, francuskim. Niezmiernie przydatna dla cudzoziemców może być także podstrona Rozmówki, gdzie poznają kluczowe wyrażenia i powiedzenia, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas pobytu naszym kraju. Zagraniczni turyści znajdą tu listę konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na terenie województwa małopolskiego.

VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego