Znajdź wystawę samochodów dla siebie

Znajdź wystawę samochodów dla siebie

W Polsce wielu jest entuzjastów motoryzacji. Dowodem jest popularność wystaw samochodów, które skupiają często setki gości. Ich tematyka jest bardzo różnorodna – od wystaw prezentujących sportowe auta czy motory, poprzez wystawy najnowszych egzemplarzy, aż po wystawy, podczas których możemy podziwiać eleganckie, wiekowe pojazdy. Inna sprawa to targi motoryzacyjne, gdyż są one świetną okazją do poznania katalogu rozmaitych marek oraz zdobycia informacji, które ułatwią wybór kolejnego auta. Na jakie zatem wystawy samochodów w kraju powinniśmy pojechać? Które propozycje są najciekawsze dla miłośników samochodów?

Wystawa samochodów w Poznaniu

Motor Show – odbywające się w Poznaniu – to kluczowe targi motoryzacyjne w naszym kraju. Wystawa samochodów odbywa się na obiektach Targów Poznańskich, a w jej trakcie swoje produkty pokazują takie marki jak Hyundai, Audi, Porsche czy BMW. Organizowane wiosną co roku wydarzenie to doskonała okazja do poznania ostatnich trendów w sektorze motoryzacji. Należy również zaznaczyć, że na poznańskiej wystawie powstanie jest również pawilon, gdzie modele dla siebie wyszukają miłośnicy pojazdów ciężarowych.

Wystawa samochodów dla miłośników tradycji

Z drugiej strony krakowskie Classic Moto Show to wystawa samochodów dla różnych miłośników starych pojazdów. Odbywa się co roku we wrześniu i każda edycja przyciąga coraz większe ilości gości. Nic dziwnego – opisywana wystawa samochodów to doskonały sposób na to, by na własne oczy ujrzeć historyczne egzemplarze aut z różnych krajów. Poza tym dla gości przygotowano także zabytkowe jednoślady z zakładów polskich oraz zagranicznych. Kreatorzy wystawy samochodów zabytkowych pamiętali również o dzieciach i przygotowali dla nich wyjątkowe zabawy, podczas których podszkolą ich jak bezpiecznie przebywać na szosie.