Sklep e-wycieraczki.pl – wycieraczki płaskie

Sklep e-wycieraczki.pl – wycieraczki płaskie

Kreski na szybie samochodu zmniejszają widoczność w czasie opadów? To znak, że wymienić wycieraczki – stare prawdopodobnie nie nadają się już do użytku. Rezygnując z przegubowych warto kupić wycieraczki samochodowe płaskie. Nie wiesz czemu? Zapoznaj się z przygotowanym przez nas tekstem.

Wycieraczki samochodowe płaskie w wiekowych autach

Warto wiedzieć, iż w wiekowych modelach często nie można zamontować nowoczesnych piór. Zanim je kupisz koniecznie sprawdź, czy dane wycieraczki samochodowe płaskie pasują do posiadanego przez ciebie samochodu. Jeśli nie znajdziesz go na liście aut, powinieneś kupić któryś z typów stworzonych dla wozów z oryginalnie montowanymi wycieraczkami starego typu.

Dlaczego powinieneś kupić wycieraczki samochodowe płaskie

Dzięki nieskomplikowanej budowie są bardziej niezawodne od zwykłych produktów. Przylegające do pióra dokładniej czyszczą. Są bezkonkurencyjne w ekstremalnych warunkach – niestraszny im silny wicher czy niskie temperatury. Zużywają się także dużo wolniej – często używane wycieraczki samochodowe płaskie powinno się wymieniać tylko dwa razy w roku.

Jak sprawić, by wycieraczki samochodowe płaskie działały dłużej?

Żywotność wycieraczek możemy przedłużyć nawet o pół roku, jeśli będziemy pamiętać, by chronić je przed zanieczyszczeniami. Warto też chronić je przed preparatami używanymi do polerowania karoserii. Wycieraczki samochodowe płaskie źle znoszą dłuższy okres bezczynności – nawet w sprzyjających warunkach warto więc co jakiś czas ich użyć.